Grand Prix Litoměřice 2015

Dne 7. 2. 2015 proběhl v Litoměřicích další turnaj šachového seriálu Grand Prix „Litoměřický pohár“. Turnaj probíhal v prostorech Centrální školní jídelny.

Z našeho oddílu se ho zúčastnilo pět hráčů a opět předvedli pěkné výkony. Nejlepším hráčem z našeho oddílu se stal Andrej Dunda, který se s 5 body umístil na sedmém místě, dalším úspěšným hráčem byl Tomáš Dvorný se ziskem 4,5 bodu, který se umístil na desátém místě, oba kategorie mladší žáci.

První místo v kategorii mladší žáci-dívky obsadila Eliška Jirotová se 4 body.

Dalšími účastníky byli Ondřej Voves, který v silné kategorii dorost ukořistil půl bodu a náš nový začátečník Lukáš Lév, který se zúčastnil teprve svého druhého turnaje, uhrál jeden a půl bodu. Všem velká pochvala!

Další turnaj, který nás v této soutěži čeká je Grand Prix Klášterec nad Ohří dne 28.2.2015 „Klášterecký pohár“!