Šachový turnaj „O pohár města Štětí“

V sobotu 28.1.2017 se konal 12. ročník šachového turnaje mládeže „O pohár města Štětí“. Probíhal v prostorách Centrální školní jídelny, při ZŠ v Ostrovní ulici.

Turnaje se zúčastnilo 64 dětí z celého Ústeckého kraje včetně dvou hostů z Kralup nad Vltavou.

Vítězství si odnesli tito hráči:

  • kategorie dorost – Gustav Brejník náš odchovanec a současný hráč SK Slavoj Litoměřice,
  • kategorie starší žáci – Jakub Šťastný, Střelnice Kadaň,
  • kategorie mladší žáci – Jan Seidl, TJ Kralupy nad Vltavou.

Z domácího oddílu se zúčastnilo 9 hráčů. Nejlépe v kategorii mladší žáci, si vedl Lukáš Lev, který se ziskem 5 bodů obsadil celkové 6. místo, za ním na 8. místě skončil Jiří Kleker se ziskem 4,5 bodu. V kategorii mladší žáci – dívky skončila na krásném druhém místě Eliška Jirotová (3,5 b) a loňské třetí místo obhájila Vlasta Klekerová (3b). V kategorii dorostenci skončil na pěkném 5. místě Pavel Lípa.

Turnaj probíhal bez problémů, v přátelské atmosféře. Všichni účastníci si pochutnali na skvělém obědě, který pro nás připravili zaměstnanci Centrální školní jídelny, a za to jim patří velký dík. Další poděkování patří Městu Štětí za poháry pro vítěze a také panu Brejníkovi, který nám jako každý rok věnoval do cen krásné kaktusy.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Problém dne: